Business development & marketing manager

Praha 3 Plný úvazek

Comfort Finance Group

V Comfort Finance Group investujeme do aktiv, se kterými máme dlouholetou zkušenost a splňují dvě základní kritéria – udržitelný výnos a bezpečné zajištění reálnými aktivy. Primárně se orientujeme na finanční segment zajištěných úvěrů, pohledávek a financování nemovitostí a nově zajišťujeme i první středoevropský kryptofond.

Investiční skupina Comfort Finance Group spolu se svoji spolupracující advokátní kanceláří AK Vinohradská se zaměřením na generální praxi, která poskytuje precizní právní služby převážně podnikatelům a obchodním korporacím, a to jak z České republiky, tak i ze zahraničí, hledají nového kolegu nebo kolegyni do svého týmu.

V současné době otevíráme pracovní příležitost Business development & marketing managerům, kteří obstarají kompletní agendu rozvoje obchodní činnosti AK a CFG se zaměřením na marketing, PR a prodej. Hledáme člověka, který se orientuje v oblasti poskytování právních, finančních služeb, bude umět aktivně komunikovat se současnými i budoucími klienty, bude se účastnit PR akcí v Praze i po celé republice.

Náplň práce:

  • Koordinace nových obchodních příležitostí
  • Analýza trhu
  • Vytváření marketingového plánu a strategie
  • Rozvoj vztahů se současnými a budoucími klienty CFG a AK
  • Komunikace s partnery CFG a AK
  • Navazování nových obchodních kontaktů
  • Řízení externí i interní komunikace
  • Práce se sociálními sítěmi
  • Vedení marketingových kampaní

Požadujeme:

  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
  • Obchodní dovednosti
  • Kreativitu, samostatnost
  • Iniciativu a schopnost prosadit své nápady
  • Předchozí zkušenosti s PR a marketingem výhodou
  • Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu
  • Dobrou znalost právního odvětví

Nabízíme:

  • Vlastní projekty a možnost seberealizace
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, IČO
  • Fixní odměnu + motivační složku mzdy
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity jako plně hrazenou Multisport karu, stravenky