Právní student

Praha 3 Poloviční úvazek

Advokátní kancelář

AK Vinohradská nabízí zázemí zkušenému kolektivu advokátů, koncipientů a právních studentů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Zaměřujeme se především na generální praxi a nabízíme právní služby pro podnikatele a velké obchodní korporace.

AK Vinohradská přijme do svého týmu nové kolegyně/kolegy na pozici právních studentů, kteří rozšíří náš mladý tým advokátů a koncipientů. Náročnost úkolů se odvíjí od schopností každého studenta, je tedy možnost podílet se i na komplexních kauzách.

Co nabízíme?

  • Zpětnou vazbu od zkušených advokátů a koncipientů
  • Silnou back office podporu
  • Plně hrazenou Multisport kartu, stravenky
  • Studijní volno dle potřeby
  • Mzda ve výši 130–150 Kč/hod.

Náplň práce

  • Právní rešerše
  • Přípravy podání a draftování smluv
  • Spolupráce na aktuálních případech

Co požadujeme?

  • Dobrou znalost platného práva
  • Spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro detail
  • Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu