Invest cn

Dluhopis Comfort IX/2023

Proč investovat do dluhopisů?

Hledáte-li bezpečné uložiště svých financí a nespokojíte se s nízkým úrokem na běžných či termínových účtech, dluhopisy důvěryhodných společností jsou pro vás ideální volbou. Díky nízkorizikovému profilu jsou dluhopisy ten pravý prostředek pro diverzifikaci vašeho investičního portfolia. V důsledku pravidelných výplat kupónů máte nad svojí investicí kontrolu.

Společnost působí na trhu od počátku roku 2012. Prostředky z dluhopisů se použijí primárně na nákupy nemovitostí. Účel využití prostředků slouží pro výkupy diskontovaných nemovitostí resp. nemovitostí s právními vadami.

 

 

  • ATRAKTIVNÍ A STABILNÍ VÝNOS
    Proč ukládat v bance peníze zadarmo?
  • NÍZKÉ RIZIKO
    Mějte riziko své investice pod kontrolou!
  • PRAVIDELNÁ VÝPLATA VÝNOSŮ
    Výplata výnosu např. každé čtvrtletí

Emitent

COMFORT FINANCE GROUP CFG

Název emise

Dluhopis Comfort IX/2023

Datum emise

01.10.2018

Datum splatnosti

30.09.2023

Jmenovitá hodnota 1ks

50 000 Kč

Úroková sazba

6,5 % p.a.

Výplata úroku

čtvrtletně

Podoba dluhopisu

Listinný cenný papír

Forma dluhopisu

Cenný papír na řad

Celkový objem emise

20 000 000 Kč

Možnost předčasného odprodeje                            

Ano, dluhopis můžete předčasně odprodat společnosti zpět

Mluví za nás naše historie. Jsme už více než 7 let na trhu, jsme zisková společnost a neustále rosteme. Navíc veškeré investice jdou do nemovitostí a půjček - to znamená, že peníze máte jištění i v případě, že by firma zkrachovala. To vám může zaručit málo kdo.
Majitelem naší společnosti je Ing. Petr Cimala, který založil Klub Investorů, nejstarší a největší studentský klub v České republice který podporuje KPMG, Penta a J&T. Dále založil Charles Bridge Fund SICAV, který patří mezi první úspěšně fondy kvalifikovaných investorů v České republice. Druhým majitelem je JUDr. Ing. Andrej Štaňko, Ph.D, právník který vlastní advokátní kancečlář.
Nemůže. Výnos je odvozen od dluhopisu, který si kupujete. Stabilně je vám vyplácen jednou za 3 měsíce na váš bankovní účet.
Ano, předčasný odprodej je možný kdykoliv během doby držení dluhopisů za podmínek, které jsou uvedeny v emisních podmínkách.
Ročním růstem finanční skupiny, které za rok 2017 bylo o 100 mil. Kč. Navíc v investičním přístupu a zejména ke vztahu k podstupovanému riziku jsme velice konzervativní. Vybíráme takové investice, kde je požadováno zajištění reálnými aktivy, zejména nemovitostmi, a dlouhodobě udržitelný výnos.

Emisní podmínky dluhopisu

Objednávka dluhopisu

Leták společnosti

Výpis OR

Klíčové finanční ukazatele v Kč
Aktiva 0 0
Obrat 0 0
Ebitda 0 0

Další dluhopisy ke koupi