Advokátní koncipient/ka

Praha 3 Plný úvazek

Advokátní kancelář

AK Vinohradská nabízí zázemí zkušenému kolektivu advokátů, koncipientů a právních studentů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Zaměřujeme se především na generální praxi a nabízíme právní služby pro podnikatele a velké obchodní korporace.

Advokátní kancelář AK Vinohradská hledá do svého týmu nové kolegyně a kolegy na pozici advokátních koncipientů.

Poskytneme Vám zázemí zkušeného kolektivu advokátů a koncipientů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu služeb. U nás poznáte, jak právo funguje z praktického hlediska, což Vám pomůže v kvalitní přípravě pro složení advokátních zkoušek.

Co nabízíme?

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Průběžné hodnocení práce při dohledu nad řešením vlastních klientských případů
  • Mladý a přátelský kolektiv
  • Právní praxi s důrazem na právo nemovitostí, obchodní, finanční a kapitálových trhů
  • Plně hrazenou Multisport kartu, stravenky, denně čerstvé ovoce
  • Kanceláře v horních patrech budovy Casablanca s výhledem na Prahu
  • Podpora dalšího vzdělávání, průběžná školení na placených seminářích významných právních odborníků
  • Kompletní administrativní support, podporu právních studentů
  • Flexibilní pracovní doba, volné víkendy a svátky

Náplň práce

  • Řešení vlastních případů pod dohledem advokáta
  • Přímá komunikace s klienty a jejich zastupování
  • Přímé poradenství manažerům a analytikům spolupracující investiční skupiny Comfort Finance Group
  • Zastupování v soudním, správním a trestním řízení, příprava souvisejících podání
  • Příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů

Co požadujeme?

  • Proaktivní přístup k práci
  • Vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo, nastoupit lze již před dokončením školy
  • Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • Dobrou znalost platného práva