Online Marketing Expert

Praha 3 Plný úvazek30 hodin týdně

Comfort Finance Group

V Comfort Finance Group investujeme do aktiv, se kterými máme dlouholetou zkušenost a splňují dvě základní kritéria – udržitelný výnos a bezpečné zajištění reálnými aktivy. Primárně se orientujeme na finanční segment zajištěných úvěrů, pohledávek a financování nemovitostí.

Rosteme a posilujeme svoji pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni do svého týmu.

Pracovní náplň:

· tvorba marketingové strategie investičních projektů

· spolupráce s externími správci PPC kampaní

· monitoring a vyhodnocování efektivity online kampaní

· analýza a interpretace získaných dat (pravidelný reporting)

· podpora budování brandu společnosti

Očekáváme:

· VŠ vzdělání ekonomického zaměření (marketing)

· zkušenosti na obdobné pozici  alespoň 2 roky

· analytické myšlení a výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

· příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností

· stravenky v hodnotě 100 Kč

· plně hrazenou multisport kartu

· občerstvení na pracovišti

· přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu