Finanční analytik

Praha 3 Plný úvazekPoloviční úvazek30 hodin týdně

Comfort Finance Group

V Comfort Finance Group investujeme do aktiv, se kterými máme dlouholetou zkušenost a splňují dvě základní kritéria – udržitelný výnos a bezpečné zajištění reálnými aktivy. Primárně se orientujeme na finanční segment zajištěných úvěrů, pohledávek a financování nemovitostí.

Rosteme a posilujeme svoji pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš tým analytiků.

Pracovní náplň:

· analytická činnost v rámci projektů  v oblasti  investičních příležitostí a automatizace procesů

· credit scoring  a oceňování nemovitostí

· příprava  materiálů pro investory

· reporting pro ČNB

Očekáváme:

· VŠ vzdělání (ekonomického zaměření)

· zkušenosti na obdobné pozici výhodou

· logické a koncepční myšlení

· schopnost dotahovat úkoly do konce

· pokročilou znalost MS Excel

Nabízíme:

· velmi pestrou a různorodou práci na plný nebo zkrácený úvazek

· příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností

· stravenky v hodnotě 100 Kč

· plně hrazenou multisport kartu

· občerstvení na pracovišti

· příjemné pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu