Podnikový právník

Praha 3 Plný úvazek

Comfort Finance Group

V Comfort Finance Group investujeme do aktiv, se kterými máme dlouholetou zkušenost a splňují dvě základní kritéria – udržitelný výnos a bezpečné zajištění reálnými aktivy. Primárně se orientujeme na finanční segment zajištěných úvěrů, pohledávek a financování nemovitostí.

V současné době hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici podnikový právník.

Pracovní náplň:

  • příprava smluv s klienty a obchodními partnery, revize návrhů smluv a jiných dokumentů
  • příprava a připomínkování vnitřních předpisů, sledování změn v legislativě a judikatuře
  • spolupráce na tvorbě nových produktů v rámci investiční skupiny
  • právní podpora vedení společnosti
  • komunikace se soudy, správními orgány a regulátory, včetně ČNB

Očekáváme:

  • vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo (nastoupit lze již před dokončením školy)
  • spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • velmi dobrou znalost platného práva

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti nemovitostí, obchodu, finančních a kapitálových trhů
  • podporu dalšího vzdělávání, průběžná školení na placených seminářích významných právních odborníků
  • plně hrazenou Multisport kartu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • příjemné pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu