Právní student/ka

Praha 3 Poloviční úvazek

Advokátní kancelář

AK Vinohradská nabízí zázemí zkušenému kolektivu advokátů, koncipientů a právních studentů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Zaměřujeme se především na generální praxi a nabízíme právní služby pro podnikatele a velké obchodní korporace.

Advokátní kancelář AK Vinohradská hledá do svého týmu nové kolegyně a kolegy na pozici právních studentů.

Poskytneme Vám zázemí zkušeného kolektivu advokátů a koncipientů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu služeb. V rámci pracovní náplně získáte praxi z většiny oblastí práva, kdy poté sami zjistíte jaký směr Vám nejvíce vyhovuje.

Náročnost úkolů se odvíjí od schopností každého studenta, je tedy možnost podílet se i na komplexních kauzách v rozsahu právní praxe advokátního koncipienta.

Co nabízíme?

  • Nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • Průběžnou zpětnou vazbu od zkušených advokátů a koncipientů
  • Kompletní administrativní support
  • Plně hrazenou Multisport kartu, stravenky, denně čerstvé ovoce
  • Podpora dalšího vzdělávání a aktivit – díky našim studentům jsme se stali generálním sponzorem spolku Juristi, naši právníci jsou zakladateli týmu Vis Mootu PFUK
  • Studijní volno dle potřeby
  • Kanceláře v horních patrech budovy Casablanca s výhledem na Prahu

Náplň práce

  • Právní rešerše
  • Přípravy podání a smluv
  • Komunikace se soudy a správními orgány
  • Spolupráce na aktuálních případech pod přímým dohledem zkušenějších kolegů
  • Přímé poradenství manažerům a analytikům spolupracující investiční skupiny Comfort Finance Group

Co požadujeme?

  • Proaktivní přístup k práci
  • Student alespoň 2. ročníku magisterského studia v oboru právo
  • Dobrou znalost platného práva s přihlédnutím k ročníku studia
  • Spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu
  • Docházku full time s přihlédnutím ke studijním povinnostem, minimálně 4 dny na 4 hodiny denně z důvodu průběžné spolupráce na aktivních kauzách.