Právní student/ka 4. a 5. ročníku

Praha 3 30 hodin týdně

Advokátní kancelář

Advokátní kancelář Vinohradská se zaměřuje na komplexní poradenství v otázkách obchodního, finančního a občanského práva s důrazem zejména na právní otázky důležité pro podnikatele a obchodní korporace. Kancelář poskytuje rovněž právní služby v záležitostech z oblasti pracovního či trestního práva.

V současné době hledáme do svého týmu  kolegu/kolegyni na pozici právní student/ka.

Pracovní náplň:

  • spolupráce na zajímavých projektech s advokátními koncipienty nebo advokáty
  • příprava podání v řízení před soudy nebo právními orgány
  • příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
  • komunikace se soudy a správními orgány

Očekáváme:

  • zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
  • pozitivní přístup
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • odborné kurzy a semináře hrazené advokátní kanceláří
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • flexibilní pracovní dobu
  • plně hrazenou Multisport kartu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • přátelské prostředí s jedinečným výhledem na Prahu
  • od 130 Kč hod dle zkušeností, průběžně navyšovaná dle pracovních výsledků