Spolupracující advokát/ka

Praha 3 Plný úvazek

Advokátní kancelář

AK Vinohradská nabízí zázemí zkušenému kolektivu advokátů, koncipientů a právních studentů s praxí z mezinárodních kanceláří, kteří jsou orientováni na profesionalitu a kvalitu poskytovaných služeb. Zaměřujeme se především na generální praxi a nabízíme právní služby pro podnikatele a velké obchodní korporace.

Advokátní kancelář Vinohradská poskytuje precizní právní služby převážně podnikatelům a obchodním korporacím, a to jak z České republiky, tak i ze zahraničí a je exkluzivní butikovou kanceláří investiční skupiny Comfort Finance Group.

Do našeho týmu hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici trvale spolupracujícího nebo zaměstnaného advokáta. Jako náš spolupracující advokát budete samostatně řešit případy, spolupracovat s advokátními koncipienty a studenty. Budete se účastnit soudních jednání, řešit zajímavé kauzy, především z oblasti finančního a obchodního práva.

Co požadujeme:

 • Výbornou znalost platného práva
 • Praktický přístup k řešení komplikovaných právních otázek
 • Motivaci k vysokému pracovnímu nasazení
 • Ekonomické vzdělání výhodou

Nabízíme:

 • Full-time spolupráce na IČO, v případě zájmu i HPP
 • Nadstandardní finanční ohodnocení
 • Flexibilní pracovní dobu, volné víkendy a svátky
 • Mladý a přátelský kolektiv
 • Možnost seberealizace při řešení zajímavých a různorodých případů
 • Plně hrazenou Multisport kartu
 • Podpora dalšího vzdělávání, průběžná školení na placených seminářích významných právních odborníků
 • Kompletní administrativní support, podporu právních studentů, koncipientů a advokátů
 • Kanceláře v horních patrech budovy Casablanca s výhledem na Prahu