Tester

Praha 3 Plný úvazekPoloviční úvazek30 hodin týdně

CFG Tech

CFG Tech je procesní integrátor pracující na platformách Integromat, Zapier, IFTTT či Microsoft Flow s know-how pro komplexní analýzu, digitalizaci a automatizaci procesů. Naše mise je pomoci zákazníkům integrovat data a aplikace a automatizovat rutinní procesy tak, že se mohou věnovat klíčovým obchodním činnostem a pomocí inovativních přístupů definovat vzory pro chování zákazníků či trhu a tím získat konkurenční výhodu.

Rosteme a posilujeme svoji pozici na trhu, a proto hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á rozšíří náš tým.

Pracovní náplň:

  • práci  na projektech v oblasti digitalizace a automatizace
  • návrh a implementace testovací metodiky
  • posuzování výstupů business analýzy
  • příprava testovacích scénářů
  • funkční a regresní testování

Očekáváme:

  • alespoň 1 rok zkušeností s testováním a tvorbou testovacích scénářů
  • analytické schopnosti
  • pozitivní přístup a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností
  • plně hrazenou Multisport kartu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • občerstvení na pracovišti
  • přátelské prostředí s jedinečným výhledem na Prahu