SLEDUJTE NOVINKY
SLEDUJTE NOVINKY

Dluhopisomat v novém kabátě

Projekt Dluhopisomat prochází od poloviny roku 2020 výraznými změnami od nově sestaveného týmu, přes design webových stránek až po komunikaci a přístup ke klientům. Hlavní myšlenka je přiblížit tento dluhopisový portál jak klientům, tak emitentům a představit jim výhody, které právě pro ně nabízí. K nim patří důkladná prověrka firem, které si vybíráme pro spolupráci, podpora českých společností v jejich rozvoji, rychlost zpracování a osobní komunikace přímo s majiteli společností a v neposlední řadě zajímavý výnos pro investory. Ten je bezpečně nad inflací a nad běžnou nabídkou nástrojů finančního trhu, navíc nabízí měsíční či čtvrtletní výplatu výnosů.

Právě rychle rostoucí inflace a obava ze znehodnocení peněz je téma, které nyní začíná zajímat stále větší procento lidí. Investice do tradičně bezpečných komodit zlata, stříbra, diamantů se ukazují jako nedostatečné a jejich cena se dostala na svá historická maxima. Drobní investoři hledají na trhu další alternativy, kam uložit své peníze s přiměřeným rizikem a zajímavým výnosem. Firemní dluhopisy jsou tak stále vyhledávanějším nástrojem ke zhodnocení peněz, navíc s vidinou podpory českých podnikatelů, se kterými investory přímo propojujeme.

Spolupracujeme s firmami z nejrůznějších oblastí od IT, nanotechnologií a potravinářského průmyslu až po realitní business. Nabídka emitentů je opravdu pestrá, průměrná výše výnosů se pohybuje kolem 8,1 % ročně a vše lze sjednat jednoduše online či telefonicky a za 30 minut můžete již zhodnocovat své peníze. Věříme, že si každý najde oblast podnikání, respektive firmu, která je mu nejbližší a do které by nejraději investoval. Více na portálu dluhopisomat.cz.