SLEDUJTE NOVINKY
SLEDUJTE NOVINKY

Nové tváře skupiny CFG

V posledním kvartálu roku 2020 se náš tým rozšířil o několik členů.

HR tým rozšířil své řady o novou posilu Jitku Hušnerovou, která se v tuto chvíli soustředí na nábor nových zaměstnanců pro CFG a AK Vinohradská. Jitka dříve působila na obdobných pozicích ve společnostech Plzeňský Prazdroj, Adecco či Hudson. Do role Recruitment Managerky naskočila okamžitě a úspěšně nyní pracuje s kandidáty obsazující na pozice marketingu, obchodu či IT. „V současné situaci na trhu nevidím jen hrozby, ale naopak také řadu příležitostí jak pro společnosti, tak uchazeče, kteří jsou na změny dobře připraveni a nebojí se nových výzev,“ říká Jitka Hušnerová.

V prosinci jsme také přivítali novou asistentku Sabinu Kosíkovou, která vystudovala Střední odbornou školu Hotelnictví a turismus a v tomto oboru působila 7 let. Jejím cílem je se dále v rozvíjet v oblasti office managementu, což ji plně umožňuje investiční skupina CFG.

Posledním členem, kterého jsme v tomto kvartálu přijali do svých řad je student ČVUT v Praze Artem Gribanov. Jeho studium i praxe se zaměřuje na softwarové inženýrství a IT technologie ve spojení s uměním. Dříve působil ve společnosti Verotel specializující se na poskytování online platebních služeb. Svými zkušenostmi i nadšením pro nové systémy je platným členem našeho IT týmu.